Projemiz

Ana sayfa > Kurumsal > Projemiz

Şehri Hastane Konutları,

Projelerimiz 200 adet lüks daireden oluşmaktadır. Kayseri’nin en hızlı gelişen bölgesi olan Şehir Hastanesi’nin hemen yanı başında yer almaktadır. Engin tecrübe ve vizyonumuzla hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü ve bugünü; gelecekle buluşturuyor.

Doğru Alanda Doğru Projeler” anlayışı çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz

İnşaat alanlarımızın Şehir Hastanesi’ne olan yakınlığı, Şehirlerarası Otobüs Terminaline 20, Tramvay hattına 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde olması projemize çok büyük bir değer katmakta ve katılmcılarına da karlı bir yatırım imkanı sağlamaktadır.

 Aynı zamanda, Bölgemizdeki en büyük AVM olan KUMSMALL’a, Mobilya Kent’e, Nuh Naci Yazgan Üniversitesine ve kuzey çevreyoluna çok yakın mesafede olması; bizimle beraber yaşamaya karar verecek sakinlerinin hayatına büyük bir kolaylık katacaktır.

Düz bir ovada kurulacak olmasından dolayı içinden güneşin hiç eksik olmayacağı huzur dolu konutlarımızda, çocuklarınız güne güneşle merhaba diyecek. Konuklarınızı güneş dolu salonda ağırlayacak, güneşe el sallayarak güne veda edeceksiniz.

Komşuluk ilişkilerinin üst düzeyde olmasını birinci önceliğimiz olarak kabul ederken, huzurlu bir yaşam merkezi tesis etmek için azami özen ve titizlikle çalışmaktayız.